Prodaja - Mezoneta 175 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Pefka Pefka - Centar
310 000 €
1771 €/m²
Property 8563 photo 1
Property 8563 photo 2
Property 8563 photo 3
Property 8563 photo 4
Property 8563 photo 5
Property 8563 photo 6
Property 8563 photo 7
Property 8563 photo 8
Property 8563 photo 9
Property 8563 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 6: гостиная с кухней, гостиная, кухня, 4 спальные, 2 санузла с ванной, 1 кладовое помещение (мансарда)
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 175 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.