Prodaja - Zemljište 8400 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Efkarpia Efkarpia - Centar
1 400 000 €
166 €/m²
Property 8337 photo 1
Property 8337 photo 2
Property 8337 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8400 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 700 kv.m.

Za prodaju
2 000 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 56658
  • Kvadratura 101000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 66085
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter