265 000 €
387 €/m²
Property 8291 photo 1
Property 8291 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1936
  • Koeficijent izgradnje: 3,6
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 684 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 56510
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
290 000 € 976 €/m²
  • Kod objekta 56933
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
265 000 € 387 €/m²
  • Kod objekta 8291
  • Kvadratura 684 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod objekta 5000
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
345 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 46034
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter