Prodaja - Zemljište 7350 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
250 000 €
34 €/m²
Property 8237 photo 1
Property 8237 photo 2
Property 8237 photo 3
Property 8237 photo 4
Property 8237 photo 5
Property 8237 photo 6
Property 8237 photo 7
Property 8237 photo 8
Property 8237 photo 9
Property 8237 photo 10
Property 8237 photo 11
Property 8237 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7350 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
320 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62844
  • Kvadratura 7311 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
220 000 € 314 €/m²
  • Kod objekta 8668
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 12200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56662
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 8666
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 13200 m
Za prodaju
320 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 14063
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
300 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 56396
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
300 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 57082
  • Kvadratura 926 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 22040
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter