Prodaja - Zemljište 22000 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Sozopoli
1 500 000 €
68 €/m²
Property 8162 photo 1
Property 8162 photo 2
Property 8162 photo 3
Property 8162 photo 4
Property 8162 photo 5
Property 8162 photo 6
Property 8162 photo 7
Property 8162 photo 8
Property 8162 photo 9
Property 8162 photo 10
Property 8162 photo 11
Property 8162 photo 12
Property 8162 photo 13
Property 8162 photo 14
Property 8162 photo 15
Property 8162 photo 16
Property 8162 photo 17
Property 8162 photo 18
Property 8162 photo 19
Property 8162 photo 20
Property 8162 photo 21
Property 8162 photo 22
Property 8162 photo 23
Property 8162 photo 24
Property 8162 photo 25
Property 8162 photo 26
Property 8162 photo 27
Property 8162 photo 28
Property 8162 photo 29
Property 8162 photo 30
Property 8162 photo 31

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 38 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 22000 kv.m. na Halkidikiju.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 4250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
1 500 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 31545
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1527 €/m²
  • Kod objekta 13716
  • Kvadratura 982 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 500 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 26562
  • Kvadratura 12375 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 500 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 8162
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
2 100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 49662
  • Kvadratura 22400 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
1 700 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 45275
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 100 000 €
  • Kod objekta 3235
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 600 000 € 534 €/m²
  • Kod objekta 2869
  • Kvadratura 2993 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter