53 000 €
87 €/m²
Property 8141 photo 1

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 603 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
57 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22234
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
53 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 8141
  • Kvadratura 603 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
64 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 12346
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 40456
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
67 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63214
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 61303
  • Kvadratura 6115 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36045
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44651
  • Kvadratura 15200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48297
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter