2 500 000 €
5435 €/m²
Property 8060 photo 1
Property 8060 photo 2
Property 8060 photo 3
Property 8060 photo 4
Property 8060 photo 5
Property 8060 photo 6
Property 8060 photo 7
Property 8060 photo 8
Property 8060 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 460 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36818
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 31561
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 6181
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 8060
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 9439
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 4416
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter