Prodaja - Poslovni prostor 600 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Agios Prodromos
Na upit
Property 8030 photo 1
Property 8030 photo 2
Property 8030 photo 3
Property 8030 photo 4
Property 8030 photo 5
Property 8030 photo 6
Property 8030 photo 7
Property 8030 photo 8
Property 8030 photo 9
Property 8030 photo 10
Property 8030 photo 11
Property 8030 photo 12
Property 8030 photo 13
Property 8030 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 26000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 600 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 2 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
180 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 33871
  • Kvadratura 144 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
320 000 € 551 €/m²
  • Kod objekta 32309
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
1 300 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 11687
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 45150
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 400 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 2959
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
440 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23617
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
420 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 5580
  • Kvadratura 356 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Kod objekta 30864
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8030
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 1793 €/m²
  • Kod objekta 32145
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 120 m

Prijava za Newsletter