Prodaja - Stan 130 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
180 000 €
1385 €/m²
Property 8006 photo 1
Property 8006 photo 2
Property 8006 photo 3
Property 8006 photo 4
Property 8006 photo 5
Property 8006 photo 6
Property 8006 photo 7
Property 8006 photo 8
Property 8006 photo 9
Property 8006 photo 10
Property 8006 photo 11
Property 8006 photo 12
Property 8006 photo 13
Property 8006 photo 14
Property 8006 photo 15
Property 8006 photo 16
Property 8006 photo 17
Property 8006 photo 18

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod objekta 59029
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 62519
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 59032
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 3085 €/m²
  • Kod objekta 59028
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 7255
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod objekta 59020
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 63373
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter