100 000 €
23 €/m²
Property 7974 photo 1
Property 7974 photo 2
Property 7974 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4200 kv.m. u predgrađu Soluna. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
110 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 57962
  • Kvadratura 321 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
98 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65379
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
115 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62126
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
82 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 62242
  • Kvadratura 513 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
110 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 34976
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62125
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
130 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 35075
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter