Prodaja - Poslovni prostor 774 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
1 150 000 € 1 000 000 €
1292 €/m²
Property 7501 photo 1
Property 7501 photo 2
Property 7501 photo 3
Property 7501 photo 4
Property 7501 photo 5
Property 7501 photo 6
Property 7501 photo 7
Property 7501 photo 8
Property 7501 photo 9
Property 7501 photo 10
Property 7501 photo 11
Property 7501 photo 12
Property 7501 photo 13
Property 7501 photo 14

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,13%
  • Godina izgradnje: 2005
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 774 kv.m na Atici. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 020 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 14182
  • Kvadratura 1298 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • Kod objekta 5794
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Kod objekta 7501
  • Kvadratura 774 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Kod objekta 27966
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter