163 000 €
1698 €/m²
Property 7255 photo 1
Property 7255 photo 2
Property 7255 photo 3
Property 7255 photo 4
Property 7255 photo 5
Property 7255 photo 6
Property 7255 photo 7
Property 7255 photo 8
Property 7255 photo 9
Property 7255 photo 10
Property 7255 photo 11
Property 7255 photo 12
Property 7255 photo 13
Property 7255 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 59021
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 3085 €/m²
  • Kod objekta 59028
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 2050 €/m²
  • Kod objekta 55871
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 7255
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 61167
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 44557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 62519
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter