Prodaja - Kuća 100 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Vrontou
130 000 €
1300 €/m²
Property 66122 photo 1
Property 66122 photo 2
Property 66122 photo 3
Property 66122 photo 4
Property 66122 photo 5
Property 66122 photo 6
Property 66122 photo 7
Property 66122 photo 8
Property 66122 photo 9
Property 66122 photo 10
Property 66122 photo 11
Property 66122 photo 12
Property 66122 photo 13
Property 66122 photo 14
Property 66122 photo 15
Property 66122 photo 16
Property 66122 photo 17
Property 66122 photo 18
Property 66122 photo 19
Property 66122 photo 20
Property 66122 photo 21
Property 66122 photo 22
Property 66122 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 100 kv.m na Olimpska regija. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, roštilj, grejanje, ostavu.