Prodaja - Zemljište 4500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Triadio
420 000 €
93 €/m²
Property 66086 photo 1
Property 66086 photo 2
Property 66086 photo 3
Property 66086 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,05
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4500 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 225 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
385 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 62843
  • Kvadratura 4625 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
400 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 57971
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter