70 000 €
5000 €/m²
Property 66059 photo 1
Property 66059 photo 2
Property 66059 photo 3
Property 66059 photo 4
Property 66059 photo 5
Property 66059 photo 6
Property 66059 photo 7
Property 66059 photo 8
Property 66059 photo 9
Property 66059 photo 10
Property 66059 photo 11
Property 66059 photo 12
Property 66059 photo 13
Property 66059 photo 14
Property 66059 photo 15
Property 66059 photo 16
Property 66059 photo 17
Property 66059 photo 18
Property 66059 photo 19
Property 66059 photo 20
Property 66059 photo 21
Property 66059 photo 22
Property 66059 photo 23
Property 66059 photo 24
Property 66059 photo 25
Property 66059 photo 26
Property 66059 photo 27
Property 66059 photo 28
Property 66059 photo 29
Property 66059 photo 30
Property 66059 photo 31
Property 66059 photo 32
Property 66059 photo 33
Property 66059 photo 34

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 14 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, baštu.

Za prodaju
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod objekta 44335
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65826
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod objekta 65886
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 66059
  • Kvadratura 14 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod objekta 44426
  • Kvadratura 57 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter