120 000 €
47 €/m²
Property 65892 photo 1
Property 65892 photo 2
Property 65892 photo 3
Property 65892 photo 4
Property 65892 photo 5
Property 65892 photo 6
Property 65892 photo 7
Property 65892 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,25
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2531 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
134 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62127
  • Kvadratura 4770 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
110 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 57962
  • Kvadratura 321 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
135 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49543
  • Kvadratura 4312 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
98 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65379
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
175 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39856
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter