230 000 €
2212 €/m²
Property 65885 photo 1
Property 65885 photo 2
Property 65885 photo 3
Property 65885 photo 4
Property 65885 photo 5
Property 65885 photo 6
Property 65885 photo 7
Property 65885 photo 8
Property 65885 photo 9
Property 65885 photo 10
Property 65885 photo 11
Property 65885 photo 12
Property 65885 photo 13
Property 65885 photo 14
Property 65885 photo 15
Property 65885 photo 16
Property 65885 photo 17
Property 65885 photo 18
Property 65885 photo 19
Property 65885 photo 20
Property 65885 photo 21
Property 65885 photo 22
Property 65885 photo 23
Property 65885 photo 24
Property 65885 photo 25
Property 65885 photo 26
Property 65885 photo 27
Property 65885 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 1901
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Opis

Na prodaju stan od 104 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler.

Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod objekta 61176
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
290 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 65189
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 44580
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
205 000 € 4183 €/m²
  • Kod objekta 61165
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 59903
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 62800
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter