128 000 €
3200 €/m²
Property 65698 photo 1
Property 65698 photo 2
Property 65698 photo 3
Property 65698 photo 4
Property 65698 photo 5
Property 65698 photo 6
Property 65698 photo 7
Property 65698 photo 8
Property 65698 photo 9
Property 65698 photo 10
Property 65698 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 59032
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod objekta 59020
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
128 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65698
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter