590 000 €
1211 €/m²
Property 65696 photo 1
Property 65696 photo 2
Property 65696 photo 3
Property 65696 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 487 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 447 kv.m.

Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 35500
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m

Prijava za Newsletter