370 000 €
3700 €/m²
Property 65395 photo 1
Property 65395 photo 2
Property 65395 photo 3
Property 65395 photo 4
Property 65395 photo 5
Property 65395 photo 6
Property 65395 photo 7
Property 65395 photo 8
Property 65395 photo 9
Property 65395 photo 10
Property 65395 photo 11
Property 65395 photo 12
Property 65395 photo 13
Property 65395 photo 14
Property 65395 photo 15
Property 65395 photo 16
Property 65395 photo 17
Property 65395 photo 18
Property 65395 photo 19
Property 65395 photo 20
Property 65395 photo 21
Property 65395 photo 22
Property 65395 photo 23
Property 65395 photo 24
Property 65395 photo 25
Property 65395 photo 26
Property 65395 photo 27
Property 65395 photo 28
Property 65395 photo 29
Property 65395 photo 30
Property 65395 photo 31
Property 65395 photo 32
Property 65395 photo 33
Property 65395 photo 34
Property 65395 photo 35

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodajumezoneta od 100 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
435 000 € 3107 €/m²
  • Kod objekta 9538
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 65395
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 52673
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 64718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 8555
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod objekta 9109
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
435 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 66006
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 51056
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2432 €/m²
  • Kod objekta 40037
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter