220 000 €
2222 €/m²
Property 65298 photo 1
Property 65298 photo 2
Property 65298 photo 3
Property 65298 photo 4
Property 65298 photo 5
Property 65298 photo 6
Property 65298 photo 7
Property 65298 photo 8
Property 65298 photo 9
Property 65298 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1901
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju stan od 99 kv.m na Krfu. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63693
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 40353
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 64915
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 62800
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod objekta 65885
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 61194
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 65201
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 65189
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter