Prodaja - Zemljište 1650 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Triadio
550 000 €
333 €/m²
Property 65209 photo 1
Property 65209 photo 2
Property 65209 photo 3
Property 65209 photo 4
Property 65209 photo 5
Property 65209 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6

Opis

Na prodaju Zemljište od 1650 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 990 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
550 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 60089
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 44068
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
800 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 21982
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter