230 000 €
4107 €/m²
Property 65197 photo 1
Property 65197 photo 2
Property 65197 photo 3
Property 65197 photo 4
Property 65197 photo 5
Property 65197 photo 6
Property 65197 photo 7
Property 65197 photo 8
Property 65197 photo 9
Property 65197 photo 10
Property 65197 photo 11
Property 65197 photo 12
Property 65197 photo 13
Property 65197 photo 14
Property 65197 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1940
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 61194
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod objekta 61176
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod objekta 65885
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 4183 €/m²
  • Kod objekta 61165
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63693
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Kod objekta 65039
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 65189
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 40353
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter