39 000 €
591 €/m²
Property 65131 photo 1
Property 65131 photo 2
Property 65131 photo 3
Property 65131 photo 4
Property 65131 photo 5
Property 65131 photo 6
Property 65131 photo 7
Property 65131 photo 8
Property 65131 photo 9
Property 65131 photo 10
Property 65131 photo 11
Property 65131 photo 12
Property 65131 photo 13
Property 65131 photo 14
Property 65131 photo 15
Property 65131 photo 16
Property 65131 photo 17
Property 65131 photo 18
Property 65131 photo 19
Property 65131 photo 20
Property 65131 photo 21
Property 65131 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1950
  • Broj soba: 3
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodajumezoneta od 66 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i kamin, ostavu.

Za prodaju
50 000 € 746 €/m²
  • Kod objekta 46194
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
45 000 € 642 €/m²
  • Kod objekta 30771
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
55 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 51485
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
50 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 65258
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
39 000 € 590 €/m²
  • Kod objekta 65131
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
50 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 35624
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 63568
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter