270 000 € 245 000 €
4900 €/m²
Property 65039 photo 1
Property 65039 photo 2
Property 65039 photo 3
Property 65039 photo 4
Property 65039 photo 5
Property 65039 photo 6
Property 65039 photo 7
Property 65039 photo 8
Property 65039 photo 9
Property 65039 photo 10
Property 65039 photo 11
Property 65039 photo 12
Property 65039 photo 13
Property 65039 photo 14
Property 65039 photo 15
Property 65039 photo 16
Property 65039 photo 17
Property 65039 photo 18
Property 65039 photo 19
Property 65039 photo 20
Property 65039 photo 21
Property 65039 photo 22
Property 65039 photo 23
Property 65039 photo 24
Property 65039 photo 25
Property 65039 photo 26
Property 65039 photo 27
Property 65039 photo 28
Property 65039 photo 29
Property 65039 photo 30
Property 65039 photo 31

Detalji

  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2190 €/m²
  • Kod objekta 5715
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
385 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 61162
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod objekta 65885
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 65189
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 8151
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod objekta 61176
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 57507
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter