260 000 €
4333 €/m²
Property 64915 photo 1
Property 64915 photo 2
Property 64915 photo 3
Property 64915 photo 4
Property 64915 photo 5
Property 64915 photo 6
Property 64915 photo 7
Property 64915 photo 8
Property 64915 photo 9
Property 64915 photo 10
Property 64915 photo 11
Property 64915 photo 12
Property 64915 photo 13
Property 64915 photo 14
Property 64915 photo 15
Property 64915 photo 16
Property 64915 photo 17
Property 64915 photo 18
Property 64915 photo 19
Property 64915 photo 20
Property 64915 photo 21
Property 64915 photo 22
Property 64915 photo 23
Property 64915 photo 24
Property 64915 photo 25
Property 64915 photo 26
Property 64915 photo 27

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
325 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 8151
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 4345 €/m²
  • Kod objekta 63196
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 40353
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 61162
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
330 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63914
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
360 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 41997
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 57507
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4107 €/m²
  • Kod objekta 65197
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 62800
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter