240 000 €
4000 €/m²
Property 64660 photo 1
Property 64660 photo 2
Property 64660 photo 3
Property 64660 photo 4
Property 64660 photo 5
Property 64660 photo 6
Property 64660 photo 7
Property 64660 photo 8
Property 64660 photo 9
Property 64660 photo 10
Property 64660 photo 11
Property 64660 photo 12
Property 64660 photo 13
Property 64660 photo 14
Property 64660 photo 15
Property 64660 photo 16
Property 64660 photo 17
Property 64660 photo 18
Property 64660 photo 19
Property 64660 photo 20
Property 64660 photo 21
Property 64660 photo 22
Property 64660 photo 23
Property 64660 photo 24
Property 64660 photo 25
Property 64660 photo 26
Property 64660 photo 27
Property 64660 photo 28
Property 64660 photo 29
Property 64660 photo 30
Property 64660 photo 31
Property 64660 photo 32
Property 64660 photo 33
Property 64660 photo 34

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 110 m

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod objekta 65885
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 61194
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 62800
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2190 €/m²
  • Kod objekta 5715
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 65201
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 61211
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 64915
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4107 €/m²
  • Kod objekta 65197
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 63780
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter