890 000 €
1718 €/m²
Property 64605 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 518 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 415 kv.m.

Za prodaju
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 5936
  • Kvadratura 329 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 18057
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter