380 000 €
577 €/m²
Property 64576 photo 1
Property 64576 photo 2
Property 64576 photo 3
Property 64576 photo 4
Property 64576 photo 5
Property 64576 photo 6
Property 64576 photo 7
Property 64576 photo 8
Property 64576 photo 9
Property 64576 photo 10
Property 64576 photo 11

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 658 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 312 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
535 000 € 652 €/m²
  • Kod objekta 34164
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
500 000 € 520 €/m²
  • Kod objekta 46661
  • Kvadratura 960 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
400 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 32656
  • Kvadratura 2305 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
380 000 € 577 €/m²
  • Kod objekta 64576
  • Kvadratura 658 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter