Prodaja - Vila 160 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
870 000 €
5438 €/m²
Property 63840 photo 1
Property 63840 photo 2
Property 63840 photo 3
Property 63840 photo 4
Property 63840 photo 5
Property 63840 photo 6
Property 63840 photo 7
Property 63840 photo 8
Property 63840 photo 9
Property 63840 photo 10
Property 63840 photo 11
Property 63840 photo 12
Property 63840 photo 13
Property 63840 photo 14
Property 63840 photo 15
Property 63840 photo 16
Property 63840 photo 17
Property 63840 photo 18
Property 63840 photo 19
Property 63840 photo 20
Property 63840 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 160 kv.m na Kasandri (Halkidiki). u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, roštilj, alarm, ostavu.