140 000 €
2414 €/m²
Property 63716 photo 1
Property 63716 photo 2
Property 63716 photo 3
Property 63716 photo 4
Property 63716 photo 5
Property 63716 photo 6
Property 63716 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
205 000 € 2050 €/m²
  • Kod objekta 55871
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 66139
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 62793
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63733
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 59035
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 62423
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 7255
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter