185 000 € 165 000 €
3000 €/m²
Property 63693 photo 1
Property 63693 photo 2
Property 63693 photo 3
Property 63693 photo 4
Property 63693 photo 5
Property 63693 photo 6
Property 63693 photo 7
Property 63693 photo 8
Property 63693 photo 9
Property 63693 photo 10
Property 63693 photo 11
Property 63693 photo 12
Property 63693 photo 13
Property 63693 photo 14
Property 63693 photo 15
Property 63693 photo 16
Property 63693 photo 17
Property 63693 photo 18
Property 63693 photo 19
Property 63693 photo 20
Property 63693 photo 21
Property 63693 photo 22
Property 63693 photo 23
Property 63693 photo 24
Property 63693 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i baštu.

Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 40353
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2190 €/m²
  • Kod objekta 5715
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
205 000 € 4183 €/m²
  • Kod objekta 61165
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 63711
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod objekta 65885
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63039
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 65201
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63693
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter