870 000 €
183 €/m²
Property 63660 photo 1
Property 63660 photo 2
Property 63660 photo 3
Property 63660 photo 4
Property 63660 photo 5
Property 63660 photo 6
Property 63660 photo 7
Property 63660 photo 8
Property 63660 photo 9
Property 63660 photo 10
Property 63660 photo 11
Property 63660 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4748 kv.m. u predgrađu Soluna. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter