500 000 €
186 €/m²
Property 63642 photo 1
Property 63642 photo 2
Property 63642 photo 3
Property 63642 photo 4
Property 63642 photo 5
Property 63642 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2688 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
420 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 41761
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter