640 000 €
1833 €/m²
Property 63596 photo 1
Property 63596 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 349 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
535 000 € 652 €/m²
  • Kod objekta 34164
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter