720 000 €
685 €/m²
Property 63587 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1050 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m.

Za prodaju
850 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 51120
  • Kvadratura 1577 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod objekta 64605
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter