Prodaja - Zemljište 4142 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Ćiriliцa
200 000 €
48 €/m²
Property 63571 photo 1
Property 63571 photo 2
Property 63571 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4142 kv.m. na Halkidikiju.

Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 2327
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 14326
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
168 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 277
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49316
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
180 000 €
  • Kod objekta 2674
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 2673
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Preporučujemo Za prodaju
250 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 61823
  • Kvadratura 2550 m²
  • Udaljenost od mora 13 m
Za prodaju
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56310
  • Kvadratura 3270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter