Prodaja - Zemljište 175 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
67 000 €
382 €/m²
Property 63519 photo 1
Property 63519 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 175 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m.

Za prodaju
96 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 35523
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
90 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 36463
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
65 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 35077
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
85 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56394
  • Kvadratura 825 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
82 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 62242
  • Kvadratura 513 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 56899
  • Kvadratura 12625 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m

Prijava za Newsletter