290 000 €
483 €/m²
Property 63489 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 3304
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 26113
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter