Prodaja - Zemljište 850 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
450 000 €
529 €/m²
Property 63475 photo 1
Property 63475 photo 2
Property 63475 photo 3
Property 63475 photo 4
Property 63475 photo 5
Property 63475 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 850 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1020 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
420 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 41761
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter