185 000 €
3190 €/m²
Property 63383 photo 1
Property 63383 photo 2
Property 63383 photo 3
Property 63383 photo 4
Property 63383 photo 5
Property 63383 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 62519
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63383
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
155 000 € 3039 €/m²
  • Kod objekta 59030
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod objekta 59020
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod objekta 37171
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 7255
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 54557
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter