150 000 €
3261 €/m²
Property 63373 photo 1
Property 63373 photo 2
Property 63373 photo 3
Property 63373 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju stan od 46 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
125 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 63713
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 59021
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 59035
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod objekta 37171
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 3513 €/m²
  • Kod objekta 44558
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63383
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter