Prodaja - Zemljište 12250 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
300 000 €
24 €/m²
Property 63299 photo 1
Property 63299 photo 2
Property 63299 photo 3
Property 63299 photo 4
Property 63299 photo 5
Property 63299 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12250 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
300 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 56396
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56662
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
320 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 36149
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
330 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 36569
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8237
  • Kvadratura 7350 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
350 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 34661
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter