1 200 000 €
4096 €/m²
Property 63185 photo 1
Property 63185 photo 2
Property 63185 photo 3
Property 63185 photo 4
Property 63185 photo 5
Property 63185 photo 6
Property 63185 photo 7
Property 63185 photo 8
Property 63185 photo 9
Property 63185 photo 10
Property 63185 photo 11
Property 63185 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 380 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 293 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 64729
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 19908
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 4296
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 62096
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 63527
  • Kvadratura 418 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter