1 500 000 € 1 100 000 €
2821 €/m²
Property 63087 photo 1
Property 63087 photo 2
Property 63087 photo 3
Property 63087 photo 4
Property 63087 photo 5
Property 63087 photo 6
Property 63087 photo 7
Property 63087 photo 8
Property 63087 photo 9
Property 63087 photo 10
Property 63087 photo 11
Property 63087 photo 12
Property 63087 photo 13
Property 63087 photo 14
Property 63087 photo 15
Property 63087 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 78 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 390 kv.m na Atici. u podrumu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, bazen, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36126
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 23301
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod objekta 18833
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 19042
  • Kvadratura 816 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter