490 000 €
638 €/m²
Property 62906 photo 1
Property 62906 photo 2
Property 62906 photo 3
Property 62906 photo 4
Property 62906 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 480 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 768 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 460 kv.m.

Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
670 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 59219
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
475 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 11079
  • Kvadratura 2072 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
400 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 32656
  • Kvadratura 2305 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
460 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 56993
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 16800 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m

Prijava za Newsletter