1 300 000 €
3403 €/m²
Property 62859 photo 1
Property 62859 photo 2
Property 62859 photo 3
Property 62859 photo 4
Property 62859 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 3
  • Udaljeno od mora: 4900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 382 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1147 kv.m.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 40586
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod objekta 63652
  • Kvadratura 565 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 18057
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 33226
  • Kvadratura 1094 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod objekta 65923
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter