950 000 €
237 €/m²
Property 62846 photo 1
Property 62846 photo 2
Property 62846 photo 3
Property 62846 photo 4
Property 62846 photo 5
Property 62846 photo 6
Property 62846 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter