Prodaja - Zemljište 7311 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
320 000 €
43 €/m²
Property 62844 photo 1
Property 62844 photo 2
Property 62844 photo 3
Property 62844 photo 4
Property 62844 photo 5
Property 62844 photo 6
Property 62844 photo 7
Property 62844 photo 8
Property 62844 photo 9
Property 62844 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7311 kv.m. u predgrađu Soluna. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13743
  • Kvadratura 8194 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 31686
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
300 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 60736
  • Kvadratura 11258 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
300 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 22040
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
320 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 36149
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
320 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 53251
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter