Prodaja - Zemljište 4625 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
385 000 €
83 €/m²
Property 62843 photo 1
Property 62843 photo 2
Property 62843 photo 3
Property 62843 photo 4
Property 62843 photo 5
Property 62843 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4625 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
380 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 57026
  • Kvadratura 11350 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
350 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 34661
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter